Samuel E.
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rekonwalescencja w Barcelonie...a może coś jeszcze?:)
0
ote1989 - Guddi był dobrym, rzemieślniczym piłkarzem, który zostawiał serce na boisku, nie miał może przebojowej techniki, ani przebłysków, ale jako zmiennik był świetny, szczególnie jak grał tuż za napastnikami. Nie raz ratował nam tyłki.
0
Tymczasem Eto'o i Gudjohnsen sie rozstrzelali, szczególnie cieszę sie z formy tego drugiego, bo Gudi był świetnym zmiennikiem. Szkoda, że nie ma go z nami, moze w tym meczu dodałby nam trochę zaciętości.
0
mystikal - tu nie chodzi o wiarę w możliwości tylko o domenecha, jak tego kolesia nie zmienia to nigdy nigdzie nie dotrą. jak ja słysze o jego koncepcjach, albo dobieraniem ludzi do składu kierujac się ich znakami zodiaku, albo jego walki z Henrym, który jasno powiedział, że na treningach nic się tam nie robi i nikt nie wie jak grac, to nawet z taką siłą rażenia jak Francja - można zejsć na psy. W sumie podobny problem ma Argentyna.
0
Mi się marzy Lyon - pokazalibyśmy nieudacznikom z Realu jak sie jedzie Francuzów :D
0
kurde, jaka nawałnica, się dziwię,że jeszcze nie wygrywamy :)
0
Iniesta- magia :)
0
Panowie, ciśniemy, bramka jest kwestia czasu
0
Henry jak do tej pory świetnie!!
0
Taa, żeby im to ktoś uszkodził, albo za..ał.
0
jest jakaś szansa na udostępnienie materiałów filmowych z wręczenia tej nagrody Messiemu?
0
strzelimy jeszcze w tej połowie!!
0
ostry i zacciety mecz, to mi się podoba, w końcu to finał :)
0
Z Ibrą będzie tak jak z Victorem, nieważne ile obronił groźnych strzałów, ile razy ratował zespołowi tyłek, że zbierał dwie Zamory pod rząd i grał niezwykle pewnie - po prostu pewni pseudokibice tylko czekaja na jeden błąd Victora, by wszczynać dyskusje o tym, jaki to on jest niepewny i że trzeba kupić Boruca. To nic że Ibra nastrzela bramek, asystuje, świetnie rozumie się z Messim i genialnie pasuje do stylu Barcy - raz zmarnuje setkę, to kilku durniów będzie chciało go sprzedać i płakać za Eto'o. Nie zrozumcie mnie źle, Czarna Perła jest jednym z najlepszych napastników na świecie, ale Ibra też jest genialny i doskonale wywiązuje się z zadań jakie powierza mu Pep.
0
Czuję się jak na stronce Realu : D Połowa pomstuje na własną drużynę i czeka na przegraną, a druga połowa się wyzywa nawzajem... nieźli z was Cule, nie ma co :D Wygramy!!! Liczę na 3:1 dla nas.
0
Puyol to dziś tytan, żadnych błędów, genialne interwencje! Ratuje nam dupsko.
0
GENIALNE!!!!
0
Czy mówimy tu o tym Keicie, co strzelił niedawno hattricka? Więcej wiary panowie ;)
0
Dajesz Tarzan, dajesz :)
0
GolTV transmituje ten mecz?
0
chciałbym żeby Xavi i Iniesta zagrali razem znowu, to zbyt wazny mecz, żeby Xaviego wysyłać na ławkę, ale Iniesta jest jeszcze nie w formie i pewnie Keita wejdzie.
0
Kuruj się tam Henry, powodzenia i wracaj nam do formy!
0
Obecnie Pep jest najlepszym trenerem na świecie, mówią o tym jego dokonania, to się może zmienić w tym sezoie, jak nic nie wygramy, ale to, co dotychczas osiagnał ustawia go jako najlepszego obecnie trenera na świecie. Pobił Hiddinka, Fergusona, zdobył 5 pucharów, i to w debiucie. W tym roku nie było lepszego trenera. Ferguson w całokształcie jest lepszy, ale skoro jego drużyna przegrała, to oczywiste, że trenersko też był gorszy. Jak mówię, to się moze zmienićw tym szonie, ale nie umniejszajmy tego, co zrobił Pep z zespołem, który był wewnętrznie poszarpany.
0
Stary dobry Valdes XD
0
no ku.., co ten sędzia odstawia??
0
na GOLTV lecą dwa meczejednocześnie, transmitują łączoną transmisję
0
mam nadzieję, że GOLTV będzie działał
0
Dzięki chłopaki
0
świetna sprawa, dacie jakieś linki do zdjęć z imprezy?
0
To dopiero poczatek sezonu, mam nadzieję, że Pep dobrze rozplanuje siły zespołu na te 70 meczy. Visca el Barca!